Kissojen Katastrofiyhdistys KKY ry:n toiminta keskittyy Pirkanmaan alueelle. Toimitilamme sijaitsee Tampereella Raholassa.

Kissapopulaatiot

Kissapopulaatiot-sähköpostiosoitteeseen voit ottaa yhteyttä maaseudun kissapopulaatioita ja kaupunkien monikissatalouksia koskien.
kissapopulaatiot@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Kodinvaihtajakissat

Toivomme kaikilta lemmikkien omistajilta omatoimisuutta ja vastuullisuutta oman kissan hoitoon ja tarvittaessa uuden kodin etsintään. Vastaanotetusta kissasta peritään 50€ kissan lääkärintarkastus- ja hoitokulujen kattamiseksi.
hallitus@kissojenkatastrofiyhdistys.net

  • Eläinsuojelu on meille vapaaehtoistyötä, joten emme voi aina olla  tavoitettavissa. Jos et tavoita meitä puhelimitse, jätä tekstiviesti tai lähetä sähköpostia!
Hallitus: hallitus@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Puheenjohtaja: Harri Aalto
pj@kissojenkatastrofiyhdistys.net
050 345 1135
Sihteeri: Virpi Koivula
sihteeri@kissojenkatastrofiyhdistys.net
044 747 5502
Muut jäsenet: Aki Aario
aki@kissojenkatastrofiyhdistys.net
044 747 5500
Kati Aario
webmaster@kissojenkatastrofiyhdistys.net
050 414 5698
Marianne Heikkilä
marianne@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Sirkka Heikkilä
sirkka@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Marko Kaitala
marko@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Kissaneuvonta:
auttaa erilaisissa kissa-aiheisissa kysymyksissä ja ongelmissa.
Terttu Kanervo
050 368 8019
kanervo@gmail.com
Loukkujen lainaus: Marko Kaitala
marko@kissojenkatastrofiyhdistys.net
045 224 2635
Jäsenrekisteri ja osoitteenmuutokset: Kati Aario
jasenrekisteri@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Tatuointirekisteri: Hanna Korhonen
tatuointirekisteri@kissojenkatastrofiyhdistys.net
040 861 9141
Lahjoitukset: Aki Aario
0400 191 662
Taloudenhoitaja: Marko Kari
taloudenhoitaja@kissojenkatastrofiyhdistys.net
050 357 8690
Kannatustuotteet: myynti@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Tapahtumat: tapahtumat@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Jäsenlehti Katti-Matti: Virpi Koivula, päätoimittaja
Marianne Heikkilä, taittaja
kattimatti@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Verkkosivut: Kati Aario
webmaster@kissojenkatastrofiyhdistys.net
Siruttajat: Tiina Andersson
Tiina Mäkelä
Elina Hautajärvi
sirutus@kissojenktastrofiyhdistys.net