Yhteystiedot

Otathan huomioon, että KKY-yhdistystyö on meille vapaaehtoinen ja palkaton vapaa-ajan harrastus, joten emme voi olla aina tavoitettavissa.

Hallitus

hallitus@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Puheenjohtaja: Aki Aario
pj@kissojenkatastrofiyhdistys.net
044 747 5500
Varapuheenjohtaja:Jenni Romoi
vpj@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Sihteeri: Virpi Koivula
sihteeri@kissojenkatastrofiyhdistys.net
045 819 5667

Kati Aario
webmaster@kissojenkatastrofiyhdistys.net
050 414 5698

Mira Halonen
mira@kissojenkatastrofiyhdistys.net
045 135 3399

Eija Kattainen
eijak@kissojenkatastrofiyhdistys.net
044 747 5501

Hanna Korhonen

KKY:n kissasijoittajat

KKY:n kissasijoittajat neuvovat kissojen sijoituksiin liittyvissä asioissa. Eläinsuojelu on meille vapaaehtoistyötä, joten emme ole aina tavoitettavissa. Jos et tavoita meitä puhelimella, jätä tekstiviesti tai lähetä sähköpostia.

Mira Halonen (Tampere, Pirkkala, Nokia)
045 135 3399
mira@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Eija Kattainen (Ylöjärvi, Hämeenkyrö, Ikaalinen)
044 747 5501
eijak@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Tiina Mäkelä (Lempäälä, Vesilahti, Urjala)
SEY ry:n vapaaehtoinen eläinsuojeluvalvoja Akaan, Urjalan ja Valkeakosken alueella
044 747 5502
tiina@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Tiina Andersson (Sastamala)
044 747 5503
andersson.tiina@luukku.com

Eeva Seise (Pälkäne, Kuhmalahti)
040 740 6224
eeva@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Anneli Repo (Valkeakoski, Akaa)
040 556 9949
anneli@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Sosiaalitapaukset

Eija Kattainen
044 747 5501
eijak@kissojenkatastrofiyhdistys.net

 

Loukkujen lainaus

Aki Aario
044 747 5500

Neuvova puhelin

Neuvova puhelin auttaa erilaisissa kissa-aiheisissa kysymyksissä ja ongelmissa.
Terttu Kanervo
050 368 8019
neuvonta@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Kadonneet kissat

Ilmoitathan löytyneet ja kadonneet kissat aina kunnallisiin löytöeläintaloihin.
(ks. löytöeläinten talteenottopaikat – Tampereen ympäristössä erityisesti Boondock’s)

Yhdistykseltä saa neuvoja kissan kadotessa sekä yhdistyksen sivulle voi laittaa ilmoituksen kadonneesta kissasta.
Arja Salonen
kadonneetkissat@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Lahjoitukset

Aki Aario
044 7475500

Jäsenrekisteri ja osoitteenmuutokset

Tiina Mäkelä
044 747 5502
jasenrekisteri@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Tatuointirekisteri

Anne Rajala
0400 856 826
tatuointirekisteri@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Taloudenhoitaja

Marko Kari
050 357 8690
taloudenhoitaja@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Fanituotteiden postitus

myynti@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Kattimatti

Eija Kattainen, päätoimittaja
Jenni Romoi, taittaja
kattimatti@kissojenkatastrofiyhdistys.net

Tapahtumat & Markkinointi

tapahtumat@kissojenkatastrofiyhdistys.net